Türkiye’de bir ilk: IBM Lombardi Sertifikası Aldık!

IBM’in kendi çözüm ortaklarına sunduğu SVI programı dahilinde; tüm 32bit çalışanları, her geçen gün aldıkları profesyonel IBM sertifikalarına bir yenisini daha ekliyor ve teknik yeterliliklerini arttırmaya devam ediyorlar. Bu doğrultuda çalışmalarına başarıyla devam eden, BT sektöründeki bütün gelişmeleri ve yeni teknolojileri yakından takip eden 32bit, Türkiye’de IBM Lombardi sertifikası alan ilk şirket olmanın gururunu yaşıyor.

Süreç sahipleri, iş kullanıcıları ve BT için iş süreçlerinin geliştirilmesinde işbirliğini kolaylaştırmak ve doğrudan çalışılmasını sağlamak için tasarlanmış bir uygulama olan IBM Websphere Lombardi; yüksek düzeyde son kullanıcı müdahalesi ve sık değişiklik gibi özelliklere sahip iş süreçlerinin uygulanması için çok uygun olduğu gibi; süreç tasarlama, yürütme, izleme ve iyileştirme için tek ve birleşik bir ortam sağlıyor.
Tüm çalışanlarımızı IBM sertifikası almaları yolunda teşvik etmeye devam ediyor ve sertifika sahibi çalışanlarımızın sayısını her geçen gün arttırmayı hedefliyoruz