Sözleşme Yönetimi

32bit Sözleşme Yönetimi Çözümü ile yeni sözleşme talebi, sözleşme feshi, sözleşmelerin yenilenmesi, takibi ve onay akışlarına kadar devam eden sözleşme süreçlerinizi uçtan uca dijitalleştirebilir ve tek bir platform üzerinden yönetmenizi sağlar.

Sözleşme Yönetimi Çözümü, operasyonel riskleri minimize edip farklı departmanların birbiri ile uyum içeresinde çalışmasını sağlar; zaman ve kaynak kaybını azaltır.

Özellikler

Maksimum Verim

Tedarikçileriniz ve müşterileriniz ile birlikte yürüttüğünüz sözleşme süreçlerinin süresini kısaltın. Verimliliği artırarak eforu minimize edin.

Hazır Şablonlar

Sözleşme Yönetimi ile sözleşme şablonları oluşturup kaydedebilir ve sonrasında güncelleyebilirsiniz. Yeni bir sözleşme için mevcut şablonlar üzerinden ilerleyebilirsiniz

Şeffaf & İzlenebilir Süreçler

Farklı departmanlar birlikte uyum içerisinde çalışır. Sürecin bulunduğu adımı, hangi onaylardan geçtiğini, sürece dahil olan kişi ve departmanları görüntüleyebilirsiniz.

Alarm Mekanizması

Kullandığınız ERP, Muhasebe uygulamaları ve 3. Parti sistemler ile kolayca entegre olun. Entegrasyon kabiliyeti sayesinde veri bütünlüğünü koruyun.

Kusursuz Entegrasyon

Kullandığınız her türlü uygulama ve sistemler ile kusursuz bir şekilde entegre olan platformumuz ile sözleşme süreçlerinizi uçtan uca dijitalleştirin.

Otomatik Kapak Oluşturma

Sistem üzerinden oluşturulan sözleşme kapağı ile sözleşme ve süreç özetini görüntüleyebilirsiniz.

Word > PDF Dönüştürücü

Sisteme yüklediğiniz Word dokümanlarını otomatik olarak PDF’e çevirir.

Onay Akışları

Onay akışlarınızı tek bir platformdan yönetin. Verilen kararları kayıt altına alın.

E-imza & Mobil İmza Desteği

32bit Sözleşme Yönetimi Çözümü ile dilediğiniz e-imza ve mobil imza sağlayıcılarını sözleşme süreçlerinize entegre edebilirsiniz.

Dijital Arşivleme

Sözleşmelerinizi tek bir depoda arşivleyin. Platformumuzun tam metin arama özelliğini kullanarak aradığınız sözleşmeyi kolayca bulun.