32bit; işinizin değerini ön plana çıkaran, yeni teknolojiler ve çözümler üreterek işlerinizin daha hızlı ve kolay biçimde uygulanabilir ve yönetilebilir hale gelmesini amaçlayan bir kuruluştur.

IBM Premier Business Partner olarak; uzman ekibiyle, ekip ruhunu koruyarak hedeflerine ulaşmayı amaçlamaktadır. 32bit; bu hedeflerine ulaşırken de her bir ekip üyesinin bireysel gelişimini destekleyerek yoluna devam etmektedir.

Ekibin gelişme sürecinde; hedeflerine, amaçlarına ve iş heyecanına ortak olacak profesyoneller ile çalışmayı amaç edinmiştir.

32bit; Türkiye’de ve uluslararası platformlarda başarılı projeler yaparak, bu projeler içinde yeralacak iş arkadaşları arıyor.En yeni ve gelişmiş teknolojileri içinde barındıran yapısıyla, hızla büyüyen iş imkanlarıyla, kendiniz için dinamik ve gelişime açık bir çalışma ortamı bulacaksınız.

Image

32bit’te Kariyer


  • Yazılım
  • Danışmanlık
  • Proje Yönetimi
  • Satış ve Pazarlama
  • Diğer Pozisyonlar

Kariyer Olanakları


  • Açık Pozisyonlar ve Başvuru

    Başvuru yapmak ve CV’nizi bize göndermek için ik@32bit.com.tr adresine e-posta gönderimini tercih ettiyseniz e-posta içerisine aşağıdaki metni eklemenizi rica ederiz. Bu metni içermeyen iş başvuruları dikkate alınmayacak ve e-postanız ekleri ile birlikte sunucumuzdan kalıcı olarak silinecektir:
    “Kişisel bilgilerimi içeren aşağıda veya ekte yer alan özgeçmişimin firmanızın açık veya ileride açabileceği iş pozisyonlarında değerlendirilmesi amacıyla firmanızın bilgi bankasında saklanmasına açık izin veriyorum”