Inviso

Inviso, sahadan veri toplamak için kullandığınız formları tablet üzerine taşımanızı, ve saha ekiplerinizin her an her yerde, anlık olarak veri toplayabilmesini sağlar.

Inviso’nun kullanıcı dostu sürükle-bırak özelliği ile gereken formları kolayca tasarlayabilir, sahadaki ekibinize dağıtımını uygulamanın merkezi modülünden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Sahadaki ekibiniz ise, formlarını mobil cihazlar üzerinde yerinde doldurur ve merkezi sunucunuza anında gönderir. Dinamik form yapısı sayesinde, değişen ihtiyaçlarınıza hızlı ve kolayca cevap verebilirsiniz.

KAĞIT ÜSTÜNDE DOLDURULAN FORMLARIN YARATTIĞI KAOSTAN KURTULUN !

Formlarınızın en doğru ve en hızlı şekilde kayıt altına alındığından emin olun!

Özellikler

Esnek ve Özelleştirilebilir Formlar

Farklı kriterlere ve gereksinimlere sahip kontrol formlarını tek bir uygulamadan tasarlayın, dağıtın ve yönetin. Değişen ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen formlar oluşturun. Form alanlarına validasyonlar ekleyin, formlarınızın hatalı veya eksik doldurulmasının önüne geçin.

Çevrimdışı Çalışma

Ağ bağlantısının zayıf olduğu veya hiç olmadığı durumlarda, çalışmalarınızı cihazınıza kaydedin ve internete erişebildiğiniz ilk fırsatta merkezi sisteminize gönderin.

Gerçek Zamanlı Görünürlük

Sahadaki görevlerin anlık takibini yapın, yeni görevler ekleyin, iptal edin veya başka bir personele atayın. Saha personelinizin anlık performanslarını izleyin ve nerede, ne zaman, hangi görevleri ne kadar sürede gerçekleştirdiğini takip edin.

Veri Madenciliği

Kontrol formlarından toplanan verileri ana sunucunuzda depolayın. Veri madenciliği ile daha anlamlı bilgilere dönüştürün. Planlamalarınızı ve tahminlerinizi daha doğru yapın.

Görsel Veriler

Raporlarınızdaki verilerden çıkardığınız sonuçları görselleştirin, analizini kolaylaştırın ve daha hızlı aksiyon alın.

Akıllı Raporlar

Formlarınızdaki verileri daha önceden belirlediğiniz şablonlara basın, raporlarınız ışık hızında hazır olsun.

Barkod Okuma, Fotoğraf ve Video Ekleme

Barkod okuma ile kontrol edilen ürünleri takip edin. Fotoğraf ve video ekleyerek raporlarınızı zenginleştirin.

Kusursuz Entegrasyon

Inviso, esnek yapısı sayesinde, CRM, ERP ve iş yerinizde kullandığınız diğer yönetim uygulamalarınızla kusursuz bir şekilde entegre olur.

Coğrafi Konum ve Zaman Damgalı Raporlar

Personelinizin, kontrol formlarını gerçekten yerinde ve zamanında doldurduğundan emin olun.