IBM APP Connect

IBM App Connect, farklı sistemler arasında veri akışını sağlamak için kurum içi ve bulut ortamlarındaki uygulamalarınızı bütünleştiren bir Kurumsal Hizmet Yolu (ESB) çözümüdür.

IBM App Connect, P2P (peer-to-peer) entegrasyonlar yerine, uygulamalar arasındaki tüm iletişimleri koordine etmek için en üstte bir ESB katmanı olarak konumlandırılmıştır.

IBM App Connect, bütünleştirmeleri daha yalın ve izlenebilir hale getirir. IBM App Connect ile kurum içi uygulamalarınız, veritabanlarınız ve sistemleriniz genelindeki tüm veri varlıklarınıza güvenli bir şekilde erişebilir, bu verileri birleştirebilir ve API’ler olarak kullanıma sunabilirsiniz.

Özellikler

Uygulamaları & Verileri Birleştirme

IBM APP Connect’in üzerinde koştuğu teknoloji sayesinde uygulamalarınızı ve verilerinizi birleştirirken bu akışa kurallar koyarak entegrasyon ağınızı organize edin.

Güvenli Erişim

Tüm kurumsal uygulamalarınız, veritabanlarınız ve sistemleriniz genelindeki verilerinize en güvenilir biçimde erişin.

Trigger Oluşturma

Gerçek zamanlı olaylara anında yanıt verebilmek için flow ya da triggerlar oluşturarak ihtiyaçlara zamanında yanıt verin.

Hız

IBM APP Connect ile bir çok uygulama, database ve sisteme minimum kodlama yaparak adaptor mantığı ile hızlı bir şekilde entegrasyon sağlayın.

Deployment & Yönetim Kolaylığı

Operasyonel Dashboardl’lar, problem tanımlama ve tracing fonksiyonları sayesinde deployment ve yönetim süreçlerinizi basitleştirin.

Agile Yaklaşım

CI/CD pipelinelarınızı agile metodolojisi ile kolayca oluşturun.