Türkiye Finans Katılım Bankası, süreçlerini 32Bit’in uzmanlığı ile yönetiyor

32Bit sağladığı uzman çözümlerle Türkiye Katılım Finans Bankasının ‘da tercihi oldu. Türkiye Finans, bankacılık sektöründe var olan ve eposta yazışmalarıyla yürütülmeye çalışılan bir çok yönetim, talep ve takip işlerinde ölçülebilirliği ve iş sürecinin yönetilebilirliğini 32Bit’in uzman çözümleriyle sağlamayı seçti.

Her geçen gün büyüyen ve hızla pazar payını arttıran Türkiye Finans, öncü katılım bankası olma vizyonunu süreç yönetiminde göstermiş olduğu titizlikle de destekliyor.  

32Bit olarak sunduğumuz; Bilgilendirme Taleplerinin Yönetimi, Muhaberat-Posta-Kargo Takibi, Hukuk Danışmanlık Talepleri, İç Mevzuat Bildirim ve Yönetimi, Finansal Kontrol Talepleri Yönetimi, Bireysel Tahsis Yönetimi, Doküman-Veri Talepleri Yönetimi  projelerimiz Türkiye Finans Katılım Bankası’ nın vizyonuna uygun süreç çözümleri sağlamaktadır.  

IBM BPM; her tipte veriyi ileti olarak aktarabilir ve böylece işletmelerin hizmet odaklı mimari (SOA) ortamları gibi esnek ve yeniden kullanılabilir mimariler oluşturmasına olanak sağlar. Güvenlik özellikleri açısından zengin iletiler sağlamaya yönelik olarak, geniş bir yelpazedeki birçok iletişim kuralı, web hizmeti, uygulama ve bilgi işlem platformu ile birlikte çalışır.  Kuruluşunuzun içindeki ve dışındaki ileti ve veri akışına yönelik görünürlük ve denetim sağlayan bir iletişim katmanı sunar.  


Detaylı bilgi için tıklayınız : http://www-03.ibm.com/software/products/tr/category/BPM-SOFTWARE