Pegasus RPA Başarı Hikayesi

Pegasus Robotik Süreç Otomasyonuyla Verimliliği ve Operasyonel Mükemmeliyeti Artırdı

Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Hindistan alt kıtasındaki destinasyonlara havayoluyla beş saat uzaklıktaki Türkiye, son derece jeostratejik bir konuma sahiptir.
Bu avantajı sayesinde Türkiye’de son on yılda havacılık sektöründe önemli bir büyüme kaydedilmiş, Pegasus gibi güçlü global markalar ortaya çıkmıştır.
 
Fiyatları düşük tutarken üstün kalitede hizmet verme baskısı, günümüzde Pegasus gibi düşük maliyetli havayolu şirketlerinin yanısıra bir çok farklı endüstrideki şirketleri yönetmeyi zorlaştırmaktadır.
Bu zorluk, ancak inovasyonla ve operasyonlarda teknolojinin kullanımıyla aşılabilir.

Image

Havacılık sektörü gibi çok karmaşık ve çok çeşitli operasyonları yöneten şirketler; gelişmiş planlama yetkinlikleri edinmek ve operasyonel mükemmeliyete ulaşmak için robotik süreç otomasyonunu (RPA) kullanmayı değerlendirmelidir. RPA’nın bu kurumlara iş süreçlerinin iyileştirilmesi, veri bütünlüğünün ve tutarlılığının artırılması ve düşük değere sahip iş süreçlerine harcanan zaman ve çabanın katma değeri daha yüksek hizmetlere yönlendirilebilmesi gibi kullanıcı vakalarıyla ispatlanmış yararları vardır.

32bit’in katkılarıyla IDC Türkiye’nin hazırladığı Büyük ölçekli operasyonlara sahip şirketlerin otomasyon projelerini nasıl uyguladıklarını, RPA projelerinin uygulanmasına ilişkin zorlukların ne tür çözümlerle aşıldığını

anlatan ve bu konuların yanısıra RPA ile ilgili içgörülerin aktarıldığı “Pegasus Robotik Süreç Otomasyonuyla Verimliliği ve Operasyonel Mükemmeliyeti Artırdı” başlıklı raporu indirmek için aşağıdaki formu doldurunuz.