MNG ECM ve BPM Başarı Hikayesi

MNG Kargo, Enterprise Content Management ve Business Automation Workflow ile Verimliliği ve Üretkenliği Artırıyor

Diğer pek çok sektör gibi, lojistik operasyonlar sektörü de günümüzde muazzam bir değişimle karşı karşıyadır ve bu, tüm değişiklikler gibi hem risk hem de fırsatları beraberinde getirmektedir.
Yeni teknolojiler, pazara giren yeni oyuncular, müşteri beklentileri, iş modelleri ve özellikle e-ticaret sektöründeki büyüme pazarı şekillendirmektedir.
 
Sektör, bu zorlukların üstesinden gelmek için birçok şekilde gelişebilir; bu değişimler bazı yönlerden evrim, bazı yönlerden ise devrim niteliğinde olabilir. Bununla beraber müşteri beklentileri de büyük bir değişim göstermektedir.
Hem bireyler hem de işletmeler teslimatın daha hızlı, daha esnek ve daha düşük maliyetli olmasını beklemektedir. Bu, MNG Kargo‘nun yüksek beklentiler karşısında esnek ve dengeli kalacak platformları kullanmaya ihtiyacı olduğu anlamına gelmektedir.

Image

İş süreçlerimizin tasarlandığı ve geliştirildiği bu proje, MNG Kargo’nun dijital dönüşüm sürecinde üstlendiği en önemli BT altyapı projeleri arasında yerini aldı. Şirketimizdeki birçok kullanıcı tarafından kullanılabilen, diğer sistemlerimizle entegre olan ve taleplere hızlı bir şekilde yanıt verme esnekliğine sahip bir çözüm için küresel bir sağlayıcının güçlü yerel desteğinden faydalanıyoruz. MNG Kargo’nun bu çözümlerden memnun olmasının nedeni de bu avantajlardır.
Merve Faydalı, MNG Kargo Müşteri Deneyimi Uygulama Müdürü

32bit’in katkılarıyla IDC Türkiye’nin hazırladığı “MNG Kargo, Enterprise Content Management ve Business Automation Workflow ile Verimliliği ve Üretkenliği Artırıyor” başlıklı raporu indirmek için aşağıdaki formu doldurunuz.