32Bit, IBM ürün yelpazesine bir yeni ürün grubunu daha ekledi: Expert Integrated Systems (EIS)

Genel amaçlı sistemlerin ve bulut bilişimin esnekliğini, donanımın sadeliğiyle birleştiren IBM Bütünleşik Uzman Sistemleri, IT yaşam döngüsünü dönüştürme yeteneğine sahiptir. İş yükünü algılayan bu esnek platform, kolayca devreye alınmak, özelleştirilmek, korunmak ve yönetilmek üzere tasarlanmıştır. İster geleneksel bir ortamda, ister özel bir bulut ortamında çalışılsın, IBM’in bu ürün ailesindeki platform çözümler, kurumlara üstün BT ekonomisi sağlar.

Büyük ölçekli uygulama devreye alımları için gelişmiş ve esnek bir çalıştırma zamanı ortamı sunar. Görev açısından kritik uygulamalar için gelişmiş performans ve yönetim yetenekleriyle neredeyse kesintisiz kullanılabilirlik sağlar.

32Bit, IBM’in bu ürün grubundaki çözümlerine dair gelişmeleri takip ederek EIS  ürün grubunda uzmanlaşma yolunda teknik ve satış sertifikasyon gerekliliklerini yerine getirdi.  Özellikle EIS ürün grubundaki IBM Pure Application Systems ve WebSphere Application Server Network Deployment ürünleri ile gerçekleştirmiş olduğu projelerde deneyimini pekiştirdi.

EIS grubunda 32Bit toplam 9 teknik ve 1 satış sertifikasına sahiptir.

Pure Application Systems hakkında detaylı bilgi için tıklayınız:

http://www.ibm.com/ibm/puresystems/tr/tr/pf_pureapplication.html

WebSphere Application Server Network Deployment  hakkında detaylı bilgi için tıklayınız:

http://www-03.ibm.com/software/products/tr/appserv-wasnd/