32bit, Automation Anywhere 2021 Global İş Ortakları Ödülleri Programında “Marka” Kategorisinde Ödül Aldı!

Automation Anywhere ödülleri, Automation Anywhere teknolojisini kullanarak otomasyon çözümlerine kayda değer ve ilham verici katkılar yapan Amerika, Avrupa, Hindistan, Orta Doğu, Afrika ve Asya Pasifik’teki 35 seçkin iş ortağına verildi.

2021 küresel iş ortağı ödül programının bir parçası olarak dünyanın önde gelen #RPA şirketi Automation Anywhere tarafından verilen Automation Anywhere “Marka” ödülünün sahibi 32bit oldu.

Ödüller; firmaların manuel, tekrarlayan idari görevleri oluşturması, problem çözmesi ve nihayetinde piyasaya daha çekici ürün ve hizmetler sunması için kolaylaştıran otomasyonu bir rekabet avantajı olarak uygulayan Automation Anywhere iş ortaklarına verilmektedir.

32bit İş Geliştirme Yöneticisi Efe Yılmazer:

“Bu ödül programında birçok özel aday arasından seçilmekten heyecan duyuyoruz. Otomasyonun geleceğin vazgeçilmezi olduğuna inanıyoruz ve müşterilerimizin manuel, tekrarlayan, katma değeri olmayan işleri otomasyona bırakmalarını sağlayan insan potansiyelini açığa çıkarmanın yeni yollarını düşünmeye devam ediyoruz.”

Automation Anywhere, Global Alliances & Channels Kıdemli Başkan Yardımcısı Ben Yerushalmi:

“Otomasyonun vaadi, basitlik yaratmak, çalışanların ve kuruluşların sorunlarını çözmek ve iş başarısını artırmak için ekstra kapasite ve zamanla güçlendirmek, ilişkiler kurmak ve hatta son zamanlarda pandemi boyunca gördüğümüz gibi kriz zamanlarında şirketleri daha dayanıklı kılmaktır. Bu, #AutomationAnywhere vizyonudur ve bu vizyonu paylaşan ortaklarımızın her birini tebrik ediyorum. İş ortaklarımız bize her gün ilham veriyor ve işi daha insancıl hale getirmek için otomasyonu kullandıkları için onlara teşekkür etmek bizim için bir zevk.”